Pokrowiec do Gitary Elektrycznej - Ibanez IGAB2540-BK
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
Podwójny pokrowiec do gitary elektrycznej i akustycznej Ibanez IGAB2540-BK
 -Mocna amortyzacja krawędzi u dołu (25 mm) i boku (15 mm)
-Efektywny zamek błyskawiczny zapewnia szybkie i bezpieczne usuwanie instrumentów
Parametry:
  • Kolor: Czarny
  • Długość zewnętrzna: 1100 mm
  • Szerokość zewnętrzna: 460 mm
  • Głębokość zewnętrzna: 280 mm
  • Długość całkowita wnętrza: 1060 mm
  • Szerokość dolnej części wnętrza: 420 mm
  • Głębokość wewnętrzna: 110 mm górna torba, 55 mm dolna torba
  • Szerokość górnej części wnętrza: 310 mm
  • Długość dolnej części wnętrza: 540 mm
  • Wewnętrzna szerokość gryfu: 150 mm