Kontakt i dane firmy

Biuro Obsługi Klienta
tel: +48 733 113 558

Zamówienia internetowe tel. 692 135 760

 

OPOLE
ul. 1 Maja 19 (oficyna)
45-068 Opole
tel. +48 77 4546624
opole@ragtime.pl

 Sekcja
Pracownik             e-mail

1. Gitary, studio, nagłośnienie, oświetlenie, technika sceniczna

Damian Kleinschmidt  opole@ragtime.pl

2. Klawisze, dęte i smyczkowe, perkusje i perkusjonalia

Grzegorz Mrzygłód   opole@ragtime.pl

3. Obsługa Imprez

imprezy@ragtime.pl

4. Serwis

Janusz Kotlarek   serwis@ragtime.pl

5. Sprzedaż internetowa

Agata Kabaszyn   esklep@ragtime.pl

  

WROCŁAW
ul. Traugutta 15 (za budynkiem ASP)
50-416 Wrocław
tel. +48 71 3444081
668 014 578
wroclaw@ragtime.pl

Sekcja

Pracownik             e-mail

1. Studio, nagłośnienie, oświetlenie, technika sceniczna, klawisze

Wojciech Kubiak wroclaw@ragtime.pl

2. Perkusje i perkusjonalia, instrumenty dęte

Paweł Karaczewski   wroclaw@ragtime.pl

3. Gitary, wzmacniacze gitarowe, instrumenty smyczkowe

Damian Welka   wroclaw@ragtime.pl

4. Nagłośnienie, technika sceniczna, klawisze

Adam Kaszluga  wroclaw@ragtime.pl

5. Klawisze, instrumenty dęte i smyczkowe

Aleksander Kosheliev  wroclaw@ragtime.pl

 

GLIWICE
ul. Fredry 1E
44-100 Gliwice
tel. +48 32 335 40 39
gliwice@ragtime.pl

Sekcja

Pracownik             e-mail

1. Studio, nagłośnienie, oświetlenie, technika sceniczna, klawisze

Roman Senyk   gliwice@ragtime.pl

2. Perkusje i perkusjonalia

Artur Porębski   gliwice@ragtime.pl

3. Gitary, dęte i smyczkowe

Piotr Lessaer   gliwice@ragtime.pl

 

KATOWICE
ul. Opolska 1
40-084 Katowice
tel. +48 797 709 953
katowice@ragtime.pl

Sekcja

Pracownik             e-mail

1. Studio, nagłośnienie, oświetlenie, technika sceniczna

Szymon Polok   katowice@ragtime.pl

2. Klawisze, nagłośnienie, perkusje i perkusjonalia

Kacper Masło katowice@ragtime.pl

3. Gitary, dęte i smyczkowe, perkusje i perkusjonalia

Daniel Chwastek   katowice@ragtime.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium