Kolumna mobilna - Ibiza Port 15 VHF MKII
0
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
W zestawie
  • Kolumna PORT15VHF-MKII
  • Bezprzewodowy mikrofon doręczny
  • Bezprzewodowy mikrofon nagłowny z bodypackiem
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Kabel zasilający
  • Pokrowiec na kolumnę
FUNKCJE
  • Odtwarzacz USB/SD MP3/WMA
  • Funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie utworów z zewnętrznych urządzeń
  • 1 x mikrofon bezprzewodowy VHF doręczny (207.5 MHz)
  • 1 x mikrofon bezprzewodowy VHF nagłowny (203.5 MHz)
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Funkcja VOX - aktywacja głosem
  • Regulacja tonów niskich i wysokich
  • Kontrola nad poziomem głośności i funkcją Echa w mikrofonie
  • Kontrola poziomu głośności
  • Wejście AUX
  • Wejścia mikrofonowe i liniowe
  • Wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania
  • Uchwyt i kółka ułatwiające transport
DANE TECHNICZNE
  • Moc RMS/maksymalna: 400/800W
  • Głośnik 15"
  • Głośnik wysokotonowy: 1"
  • Czułość: 101dB
  • SPL max: 115dB
  • Impedancja: 4 Ohms
  • Pasmo przenoszenia: 40-20,000Hz
  • Wbudowana bateria wielokrotnego ładowania/akumulator: 12Vdc 7200mAh
  • Czas działania na baterii: 4-6 godzin
  • Częstotliwość Bluetooth: 2402-2480MHz
  • Główne zasilanie: 15Vdc 4A
  • Zużycie energii: 80W
  • Wymiary: 440 x 400 x 690mm