Kolumna mobilna - Ibiza Port 15 VHF BT
0
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
PORT15VHF-BT łączy w sobie mocną kolumnę aktywną, wbudowany odtwarzacz MP3 (z USB i czytnikiem kart SD), equalizer, mikser i dwa mikrofony bezprzewodowe (w tym jeden nagłowny) z wbudowaną w kolumnę bazą VHF. To samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania. Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke. Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny, dwóch mikrofonów  bezprzewodowych, bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania.  Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 15", moc szczytowa kolumny wynosi aż 800W.
  • Wbudowany wzmacniacz mocy
  • Funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie utworów z zewnętrznych urządzeń
  • 2 x mikrofon bezprzewodowy, w tym 1 bezprzewodowy nagłowny  (częstotliwości 197,15MHz i 199,6MHz)
  • Regulacja equalizera: Bass & Treble
  • Regulacja głośności oraz kontrola ECHO dla mikrofonów
  • Regulacja głośności muzyki
  • Dodatkowe wejścia MIC oraz LINE IN
  • Wbudowany akumulator oraz ładowarka
  • Możliwość ładowania zarówno z sieci 230V, jak i zasilaniem 12V (np. z samochodu)
  • Solidny uchwyt i kółka dla ułatwienia transportu (urządzenie można prowadzić jak typową walizkę
  • Pilot bezprzewodowy
  • Symbol: PORT15VHF-BT
  • Głośnik niskotonowy: 15”/38cm
  • RMS/max. : 450/800W
  • Wydajność: 99dB
  • Zakres częstotliwości: 35Hz - 20kHz
  • Zasilanie:  220-240V / 50-60Hz (możliwość zasilania 12V lub z wbudowanej baterii)
  • Wymiary: 690 x 430 x 390mm