Kolumna mobilna - Ibiza Port 12 VHF BT
0
towar niedostępny
Opis
Ibiza PORT12VHF-BT to samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania. Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke. Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny, dwóch mikrofonów bezprzewodowych, bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania. Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 12" , moc szczytowa kolumny wynosi aż 700W.
- Wbudowany wzmacniacz mocy
- 2 x mikrofon bezprzewodowy w tym jeden nagłowny (na częstotliwościach 197,15MHz i 199,6MH
- Funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie utworów z zewnętrznych urządzeń
- Regulacja equalizera: Bass & Treble
- Regulacja głośności oraz kontrola ECHO dla mikrofonów
- Regulacja głośności muzyki
- Dodatkowe wejścia MIC oraz LINE IN
- Wbudowany akumulator oraz ładowarka
- Możliwość ładowania zarówno z sieci 230V, jak i zasilaniem 12V (np. z samochodu)
- Solidny uchwyt i kółka dla ułatwienia transportu (urządzenie można prowadzić jak typową walizkę
- Pilot bezprzewodowy
- Symbol: PORT12VHF-BT
- Głośnik niskotonowy: 12”/30cm
- RMS/max. : 350/700W
- Skuteczność: 97dB
- Zakres częstotliwości: 40Hz - 20kHz
- Zasilanie: 220-240V / 50-60Hz (możliwość zasilania 12V lub z wbudowanej baterii)
- Wymiary: 570 x 360 x 330mm