Kolumna mobilna -Ibiza Port 12 UHF BT
0
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
PORT12UHF-BT to przede wszystkim kolumna aktywna z 12" głośnikiem o maksymalnej mocy 700W. Nowy model wyposażony został w funkcję odtwarzania za pomocą portu BLUETOOTH. Umożliwia ona pobieranie plików audio z telefonu, tabletu czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych. Takie rozwiązanie odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych, którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth. Oprócz tego znajdziemy tu również wbudowane gniazdo USB oraz slot SD poprzez które możemy odtwarzać pliki MP3 zapisane na standardowych nośnikach.
Dlaczego lepiej wybrać UHF niż VHF?
1. UHF posiada większy realny zasięg mikrofonów (co najmniej 50m)
2. Jakość mikrofonów w wersji UHF jest dużo lepsza - prawie jak Shure SM58
4. UHF posiada wbudowany Tuner FM, czego brak w wersji VHF
Mogą z niego z powodzeniem korzystać:
  • DJ'e
  • Animatorzy i wodzireje
  • Prezenterzy
  • Wykładowcy i nauczyciele
  • Instruktorzy
  • Muzycy i performersi
  • Organizatorzy eventów, spotkań i imprez plenerowych
  • Itp
Do zastosowań również w:
  • Jednostkach gminnych i samorządowych
  • Uczelniach, szkołach, przedszkolach
  • Klubach sportowych
  • Domach kultury, kołach zainteresowań
  • Salach weselnych
  • Agroturystyce
  • Muzeach, teatrach, scenach
  • Klubach, Pubach, restauracjach
  • Kościołach, obiektach kultu
  • Itp
Specyfikacja techniczna:
  • Max. moc: 700W
  • Moc RMS: 350W
  • Odtwarzacz MP3 USB/WMA/BLUETOOTH z dużym wyświetlaczem na tylnym panelu
  • 1x UHF bezprzewodowy mikrofon doręczny 863MHz (zatwierdzony R i TTE)
  • 1x UHF bezprzewodowy mikrofon nagłowny 865MHz (zatwierdzony R i TTE)
  • Tuner FM
  • W zestawie pilot bezprzewodowy
  • Funkcja Vox (aktywowana głosem)
  • Kontrola Bass i Treble
  • Dla mikrofonów kontrola Głośności i opcji ECHO
  • Wejście: MIC, LINE i MP3
  • Wbudowana bateria/akumulator wielokrotnego ładowania
  • Kółka i teleskopowa rączka dla łatwiejszego transportu kolumny
  • Pasmo przenoszenia 40Hz - 20kHz
  • Zasilanie 110-240Vcc / 50-60Hz
  • Akumulator 12V / 4,5Ah (BAT PORT4.5A)
  • Wymiary 398x370x630mm