Kolumna mobilna - Ibiza Port 10 UHF BT
5
towar niedostępny
Opis
Zestaw PORT10UHF-BT składa się z:
- kolumny aktywnej - 10-calowy głośnik (~25cm)
- dwóch mikrofonów doręcznych (jednego bezprzewodowego, drugiego przewodowego)
- pilota bezprzewodowego
PORT10UHF-BT to przede wszystkim kolumna aktywna z 10" głośnikiem o maksymalnej mocy 500W. Model wyposażony został w funkcję odtwarzania za pomocą portu BLUETOOTH. Umożliwia ona pobieranie plików audio z telefonu, tabletu czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych. Takie rozwiązanie odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych, którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth. Oprócz tego znajdziemy tu również wbudowane gniazdo USB oraz slot SD poprzez które możemy odtwarzać pliki MP3 zapisane na standardowych nośnikach.
Kto może (lub powinien) być zainteresowany kolumną PORT10UHF-BT:
- Animatorzy i wodzireje
- Prezenterzy
- Wykładowcy i nauczyciele
- Instruktorzy
- Muzycy i performersi
- Organizatorzy eventów, spotkań i imprez plenerowych
Do zastosowań również w:
- Jednostkach gminnych i samorządowych
- Uczelniach, szkołach, przedszkolach
- Klubach sportowych
- Domach kultury, kołach zainteresowań
- Salach weselnych
- Agroturystyce
- Muzeach, teatrach, scenach
- Klubach, Pubach, restauracjach
- Kościołach, obiektach kultu
Specyfikacja techniczna:
- Max. moc: 500W
- Moc RMS: 250W
- Odtwarzacz MP3 USB/WMA/BLUETOOTH z dużym wyświetlaczem na tylnym panelu
- 1x UHF bezprzewodowy mikrofon doręczny 863MHz (zatwierdzony R i TTE)
- 1x UHF przewodowy mikrofon doręczny
- Tuner FM
- W zestawie pilot bezprzewodowy
- Funkcja Vox (aktywowana głosem)
- Kontrola Bass i Treble
- Dla mikrofonów kontrola Głośności i opcji ECHO
- Wejście: MIC, LINE i MP3
- Wbudowana bateria/akumulator wielokrotnego ładowania
- Kółka i teleskopowa rączka dla łatwiejszego transportu kolumny
- Pasmo przenoszenia 45Hz - 20kHz
- Zasilanie 110-240Vcc / 50-60Hz
- Bateria: 12V / 4,5Ah (BAT-PORT4.5A)
- Wymiary: 370x360x525mm