Kolumna - Ibiza SPLBOX 130 Boombox
0
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
INFORMACJE OGÓLNE:
  • Tryb USB-SD / BLUETOOTH / FM / LINE / AUX
  • 2.1 wzmacniacz
  • Funkcja nagrywania
  • Pilot na podczerwień
  • Wejścia mikrofonowe z oddzielnymi elementami sterującymi
  • Dolny subwoofer
  • Regulacja tonów niskich i wysokich
  • Duży wyświetlacz LED
  • DANE TECHNICZNE:
  • Max. moc 130 W
  • Moc RMS 65W
  • Głośnik niskotonowy 5.5 "/ 14cm
  • Średni zakres / głośnik wysokotonowy 3 "/ 7,62cm
  • Zakres częstotliwości 40Hz - 18kHz
  • Współczynnik S / N> 60dB
  • Wymiary AC220 ~ 240V (± 10%) 50 / 60Hz
  • Napięcie wejściowe 410 x 305 x 250 mm