Głośnik - RCF MB15H401
0
ilość szt.
towar niedostępny
Opis
Głośnik 15" RCF MB15H401
  • Moc (AES): 700 W
  • Średnica: 15"
  • Moc muzyczna: 1400 W
  • Impedancja: 8 Ohm
  • Sprawność: 100 dB
  • Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 2 kHz
  • Średnica cewki: 4"
  • Częstotliwość rezonansowa: 44 Hz