godziny otwarcia:  pn–pt: 10:00–18:00  |  sb: 10:00–14:00

Kontakt

 

OPOLE
ul. 1 Maja 19 (oficyna)
45-068 Opole
tel. +48 77 4546624
esklep@ragtime.pl

 

 

SEKCJA
PRACOWNIK
TELEFON
ADRES E-MAIL
Nagłośnienie, klawisze, studio
Dawid Morawiec
+48 77 454 66 24 wew. 17/18
kom. 600 049 495
dmorawiec@ragtime.pl
Oświetlenie, technika sceniczna
Adam Pochroń
+48 77 454 66 24 wew. 17/18
kom. 600 049 495
apochron@ragtime.pl
Obsługi imprez, wypożyczenia
Michał Podmagórski
+48 77 454 66 24 wew. 17/18
kom. 784 030 901
mpodmagorski@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte smyczkowe
Piotr Pospiszel
+48 77 454 66 24 wew. 16
kom. 728 457 867
sprzedaz@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte smyczkowe
Łukasz Komander
+48 77 454 66 24 wew. 16
kom. 728 457 867
lkomander@ragtime.pl
Serwis
Janusz Kotlarek
+48 77 454 66 24 wew. 19
kom. 694 719 433
serwis@ragtime.pl
Obsługa sklepu internetowego
Grzegorz Polok
kom. 692 135 760
gpolok@ragtime.pl
esklep@ragtime.pl


 

WROCŁAW
ul. Traugutta 15 (za budynkiem ASP)
50-416 Wrocław
tel. +48 71 3444081
wcm@ragtime.pl

 

 

SEKCJA
PRACOWNIK
TELEFON
ADRES E-MAIL
Nagłośnienie, klawisze, studio
Piotr Janik
+48 71 344 40 81 wew. 12
kom. 692 191 220
pjanik@ragtime.pl
Nagłośnienie, klawisze, studio
Dominik Gawlikowski
+48 71 344 40 81 wew. 12
kom. 692 191 220
dgawlikowski@ragtime.pl
Oświetlenie, technika sceniczna
Michał Szałata
+48 71 344 40 81 wew. 12
kom. 692 191 220
mszalata@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte, smyczkowe
Michał Mycek
+48 71 344 40 81 wew. 14
kom. 604 781 153
mmycek@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte, smyczkowe
Damian Figiel
+48 71 344 40 81 wew. 14
kom. 604 781 153 
dfigiel@ragtime.pl 

 

 

GLIWICE
ul. Fredry 1E
44-100 Gliwice
tel. +48 32 335 40 39
gliwice@ragtime.pl

 
SEKCJA
PRACOWNIK
TELEFON
ADRES E-MAIL
Nagłośnienie, klawisze, studio
Sławomir Janek 
 
+48 32 335 40 39
kom. 602 431 344 
sjanek@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte smyczkowe
Beata Seemann
+48 32 335 40 39
kom.728 459 863
bseemann@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte smyczkowe
Piotr Lessaer
+48 32 335 40 39
kom.728 459 863
plessaer@ragtime.pl

 

 

KATOWICE
ul. Zacisze 3 (budynek Akademii Muzycznej)
40-025 Katowice
tel. +48 32 785 70 93
katowice@ragtime.pl

 
SEKCJA
PRACOWNIK
TELEFON
ADRES E-MAIL
Instrumenty, akcesoria
Adam Koziński
+48 32 785 70 93
kom. 666 024 856
akozinski@ragtime.pl