Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
tel: +48 733 113 558

OPOLE
ul. 1 Maja 19 (oficyna)
45-068 Opole
tel. +48 77 4546624
esklep@ragtime.pl

 

 

SEKCJA
PRACOWNIK
ADRES E-MAIL
Klawisze,
gitary, perkusje, dęte smyczkowe
Elżbieta Guszul
eguszul@ragtime.pl
Obsługa imprez, wypożyczenia
Michał Podmagórski
mpodmagorski@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte smyczkowe
Piotr Pospiszel
sprzedaz@ragtime.pl
Studio, nagłośnienie, oświetlenie, technika sceniczna
Sylwester Krysztopik
skrysztopik@ragtime.pl
Serwis
Janusz Kotlarek
serwis@ragtime.pl
Sprzedaż internetowa
Agata Kabaszyn
esklep@ragtime.pl


 

WROCŁAW
ul. Traugutta 15 (za budynkiem ASP)
50-416 Wrocław
tel. +48 71 3444081
wcm@ragtime.pl

 

 

SEKCJA
PRACOWNIK
ADRES E-MAIL
Nagłośnienie, klawisze, studio
Damian Figiel
dfigiel@ragtime.pl 
Nagłośnienie, klawisze, studio
Kacper Łabuda
kacperl@ragtime.pl
Oświetlenie, technika sceniczna
Adam Pochroń
apochron@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte, smyczkowe
Michał Ciepłowski
mcieplowski@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte, smyczkowe
Fabian Urbaniak
furbaniak@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte, smyczkowe
Cezary Ziomek
cziomek@ragtime.pl

 

 

GLIWICE
ul. Fredry 1E
44-100 Gliwice
tel. +48 32 335 40 39
gliwice@ragtime.pl

 
SEKCJA
PRACOWNIK
ADRES E-MAIL
Nagłośnienie, klawisze, studio
Sławomir Pająk
spajak@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte, smyczkowe
Piotr Lessaer
plessaer@ragtime.pl
Gitary, perkusje, dęte, smyczkowe
Beata Seemann
bseemann@ragtime.pl

 

 

KATOWICE
ul. Zacisze 3 (budynek Akademii Muzycznej)
40-025 Katowice
tel. +48 32 785 70 93
katowice@ragtime.pl

 
SEKCJA
PRACOWNIK
ADRES E-MAIL
Instrumenty, akcesoria
Aleksandra Piotrowska
apiotrowska@ragtime.pl