Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Podkategorie

Wydawnictwa ➟

KG Flet 12G Barokowy Kremowy KG Flet 12G Barokowy Kremowy
Producent: KG
Cena:

18,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ukulele piosenki na 2 chwyty Ukulele piosenki na 2 chwyty
Producent: ABSONIC
Cena:

25,00 zł

szt.
zobacz więcej
Znane piosenki - Bum Bum Rurki Znane piosenki - Bum Bum Rurki
Producent: ABSONIC
Cena:

10,00 zł

szt.
zobacz więcej
Chwyty na ukulele Chwyty na ukulele
Producent: ABSONIC
Cena:

5,00 zł

szt.
zobacz więcej
Black Blues G Harmonijka Black Blues G Harmonijka
Cena:

29,00 zł

szt.
zobacz więcej
Gitara dla każdego Gitara dla każdego
Producent: ABSONIC
Cena:

21,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ukulele dla każdego Ukulele dla każdego
Producent: ABSONIC
Cena:

34,00 zł

szt.
zobacz więcej
Piosenki i zabawy z ukulele Piosenki i zabawy z ukulele
Producent: ABSONIC
Cena:

17,00 zł

szt.
zobacz więcej
Solfeż cz.2 J.K. Lasocki Solfeż cz.2 J.K. Lasocki
Producent: PWM
Cena:

39,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wydawnictwo

Jeśli planujemy rozpocząć podróż z muzyką, niezbędne są do tego niektóre opracowania, które pomogą wdrożyć nas w świat muzyki i dźwięku. Wiele opracowań wyjaśnia w jaki sposób możemy profesjonalnie stworzyć muzykę, przerabiać ją i zachwycić nią słuchaczy.

Wśród kategorii wydawnictwo, na stronie www.ragtime.pl wyróżniamy:

 • Studio
 • Kolędy
 • Instrumenty dęte
 • Instrumenty klawiszowe
 • Gitary
 • Podręczniki, pomoce dydaktyczne
 • Perkusje
 • Koncerty
 • Śpiewniki
 • Płyty
 • Biografie
 • Pozostałe
 • I wiele innych…

Studio

W tej kategorii znajdziemy podręcznik do obsługi programów DAW. Służy on do produkowania, miksowania i edytowania muzyki. Znajdziemy w nim wszelkie pomocne wskazówki i pomoce słowne w celu podniesienia naszej wiedzy w zakresie tworzenia profesjonalnej muzyki. Oprócz tego dowiedzieć się można, w jaki sposób najlepiej wpłynąć na słuchacza i zachwycić go naszym utworem. Tworzenie muzyki to długa droga, którą najlepiej zacząć od analizy takiego podręcznika.

Kolędy

Czas świąt to magiczny okres, który z pewnością umili nam śpiewanie i granie kolęd. Jeśli posiadamy umiejętności w postaci grania na skrzypcach, fortepianie, czy gitarze, w kategorii kolędy znajdziemy wiele przydatnych podręczników, które ukazują w jaki sposób można zagrać daną kolędę. Wśród takich podręczników mamy do wyboru najbardziej popularne polskie kolędy. Dzięki takiej pomocy możemy zagwarantować naszej rodzinie, świąteczne, niesamowite muzyczne przeżycia.

Instrumenty dęte

W tej zakładce znajdziemy podręczniki do gry na flecie, harmonijce, saksofonie, trąbce, klarnecie. Dzięki takim podręcznikom z łatwością nauczymy się gry na tych instrumentach, a także poznamy niezbędne tajniki odnośnie techniki grania na instrumentach dętych. Część z nich zalicza się do instrumentów, na których gra wymaga mniejszej ilości czasu, a przy części musimy o wiele bardziej się skupić i przyłożyć.

Instrumenty klawiszowe

Fortepian, keyboard i akordeon to instrumenty klawiszowe, do których nauki niezbędne są podręczniki. Nauka na takich instrumentach trwa o wiele dłużej niż na przykład na flecie, czy gitarze. Jeśli zaczynamy swoją przygodę muzyczną z którymś z tych instrumentów, warto zakupić podręcznik, który przekaże nam przydatne wskazówki i wskaże drogę dla początkujących. Takie książki przede wszystkim są przejrzyste i zawierają treści, czy diagramy, które każdy z nas może z łatwością odczytać i wysnuć wnioski, po czym wypróbować poznane techniki na swoim instrumencie.

Gitary

Gitara to bardzo popularny instrument muzyczny, który swoje zastosowanie znalazł w przeróżnych rodzajach muzyki. Na gitarze możemy nauczyć się grać w miarę szybko. Co jest ciekawym aspektem, na gitarze da się zagrać mnóstwo przeróżnych piosenek. Dzięki podręcznikom do nauki gry na gitarze, nie tylko poznamy same techniki i podstawy gry na gitarze, ale również ciekawe rozwiązania i wskazówki. Sposobów grania na gitarze jest kilka i każdy z nich możemy poznać zakupując podręczniki ze strony www.ragtime.pl . Oprócz tego, co istotne przy grze na gitarze, możemy dowiedzieć się z niektórych podręczników, jak z łatwością opanować grę improwizacyjną. Taka sztuka pozwoli nam na zagranie na gitarze w każdym możliwym miejscu i czasie.

Podręczniki, pomoce dydaktyczne

W tej kategorii znajdziemy podręczniki i zeszyty, dedykowane przede wszystkim dla uczniów szkół muzycznych w różnym wieku. Do wyboru mamy zeszyt do nauki nut, co jest podstawą w zakresie muzyki, podręczniki, które uczą słuchu, ćwiczenia rytmiczne, podstawy muzyki oraz słowniczek muzyczny. Dzięki takim podręcznikom, czy zeszytom z łatwością opanujemy podstawy muzyki, co będzie doskonałym fundamentem do rozpoczęcia przygody z instrumentem muzycznym.

Perkusje

W przypadku podręczników do nauki gry na perkusji możemy znaleźć wiele ciekawych wydawnictw. Można poznać przede wszystkim podstawy gry na perkusji, zaawansowane techniki oraz różnorodne triki stosowane przez największe gwiazdy muzyki granej na perkusji. Perkusje mają swoje zastosowanie w kilku gatunkach muzycznych, więc poznanie gry na perkusji nie oznacza zamknięcia się w jednym gatunku muzycznym. Taka wszechstronność pozwoli nam zapoznać się z całym światem muzyki.

Koncerty

‘’Uczenie się od najlepszych’’. To zdanie sprawdza się w każdej dziedzinie. W tej kategorii mamy do wyboru płyty, na których są nagrane koncerty największych sław i zapisy koncertów, również bardzo utalentowanych i niegdyś sławnych zespołów i solistów. Oprócz tego w niektórych wydawnictwach możemy znaleźć wskazówki, przykłady i odniesienia do danych koncertów. Na przykładzie prawdziwych koncertów, nauka stanie się o wiele ciekawsza, a co za tym idzie bardzo nas rozwinie. Zgłębimy przez to swoją wiedze i umiejętności.

Śpiewniki

W tej kategorii znajdziemy zestawy najpopularniejszych piosenek, polskich legend polskiej muzyki, którzy na zawsze zapiszą się w muzycznej historii. W takich śpiewnikach oprócz samego tekstu, są do poszczególnych instrumentów, wskazówki jak można zagrać daną piosenkę. W przypadku śpiewników, jeśli opanujemy utwór wygrywając go na danym instrumencie muzycznym, możemy również w tym samym czasie go zaśpiewać. Będzie to niesamowita przygoda z muzyką, która podniesie nasze umiejętności i doda pewności siebie.

Płyty

W przypadku płyt, możemy osłuchać się z koncertami, czy największymi utworami artystów muzycznych. Każdy muzyk musi mieć bardzo dobry słuch. Dzięki słuchaniu określonych utworów, wygrywanych na danym instrumencie muzycznym, będziemy mogli mieć porównanie do utworów wygrywanych przez siebie, ale również poznamy znakomitą muzykę od największych artystów muzycznych.

Biografie

Każdy początkujący muzyk powinien przeczytać i zapoznać się choć z jedną biografią najbardziej utalentowanych osób, które zasłynęły w świecie muzyki. Pozwoli to zrozumieć pewne rzeczy ze świata muzyki i otworzyć nas na przeróżne gatunki muzyczne. Biografie są na tyle ciekawe, że oprócz samej muzyki, pokazują jak zmieniło się i pod jakim względem świat osoby zafascynowanej muzyką.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium