Producenci
Promocje
Big Foot CB901XH
Big Foot CB901XH

339,15 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 399,00 zł
szt.
Magadi M8E
Magadi M8E

149,25 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 149,25 zł
szt.
Magadi M17 Kalimba
Magadi M17 Kalimba

141,75 zł

Cena regularna: 189,00 zł

Najniższa cena: 189,00 zł
Magadi M14 Kalimba
Magadi M14 Kalimba

111,75 zł

Cena regularna: 149,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
Magadi K7A2 Kalimba
Magadi K7A2 Kalimba

51,75 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 51,75 zł
szt.
Magadi M7 Kalimba
Magadi M7 Kalimba

63,75 zł

Cena regularna: 85,00 zł

Najniższa cena: 63,75 zł
szt.
Magadi M8 Kalimba
Magadi M8 Kalimba

74,25 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 74,25 zł
szt.
Magadi M14E Kalimba
Magadi M14E Kalimba

209,25 zł

Cena regularna: 279,00 zł

Najniższa cena: 209,25 zł
szt.
Magadi M17E Kalimba
Magadi M17E Kalimba

299,25 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 299,25 zł
szt.
Magadi Bag M14/M14E
Magadi Bag M14/M14E

27,00 zł

Cena regularna: 36,00 zł

Najniższa cena: 36,00 zł
Magadi M10-2 Kalimba
Magadi M10-2 Kalimba

86,25 zł

Cena regularna: 115,00 zł

Najniższa cena: 86,25 zł
szt.
Magadi M18-2 Kalimba
Magadi M18-2 Kalimba

186,75 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 186,75 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Podkategorie

Studio ➟

Zoom Q2n 4k Zoom Q2n 4k
Producent: ZOOM
Cena:

1 115,00 zł

szt.
zobacz więcej
Focal Alpha Evo 50 Focal Alpha Evo 50
Producent: Focal
Cena:

1 090,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ibanez IEP10 Ibanez IEP10
Producent: IBANEZ
Cena:

59,00 zł

szt.
zobacz więcej
Korg Volca Kick Korg Volca Kick
Producent: KORG
Cena:

599,00 zł

szt.
zobacz więcej
Singular Sound Midi Maestro Singular Sound Midi Maestro
Producent: Singular Sound
Cena:

1 569,00 zł

szt.
zobacz więcej
Adam Audio T5V Adam Audio T5V
Producent: ADAM AUDIO
Cena:

855,00 zł

szt.
zobacz więcej
Behringer UCA 222 U-Control Behringer UCA 222 U-Control
Producent: BEHRINGER
Cena:

135,00 zł

szt.
zobacz więcej
Focal Alpha Evo 65 Focal Alpha Evo 65
Producent: Focal
Cena:

1 490,00 zł

szt.
zobacz więcej
IsoAcoustics ISO-PUCK Mini IsoAcoustics ISO-PUCK Mini
Cena:

390,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kali IN 5 Kali IN 5
Cena:

1 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Korg SQ 1 Korg SQ 1
Producent: KORG
Cena:

510,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mackie MR 524 Mackie MR 524
Producent: MACKIE
Cena:

729,00 zł

szt.
zobacz więcej
Behringer UCA 202 U-Control Behringer UCA 202 U-Control
Producent: BEHRINGER
Cena:

145,00 zł

szt.
zobacz więcej

Studio nagraniowe

Studio nagraniowe jest miejscem pracy i służy przede wszystkim muzykom. Aby rzetelnie i sprawnie mogli nagrywać oni swoje utwory potrzebne jest do tego dobrze wyposażone studio nagrań. Niezbędne elementy, które wchodzą w skład studia nagraniowego pozwolą na swobodne, komfortowe i profesjonalne wykonywanie swojej pracy, czy hobby. Ważne jest również to, aby wybierać wyposażenie studia nagraniowego, które będzie wykonane rzetelnie z dbałością o detale. Cały sprzęt, który będzie służył artyście musi być wykonany na najwyższym poziomie.

Na stronie https://ragtime.pl/ znajdziemy elementy do studia, takie jak:

 • Efekty
 • Urządzenia studyjne
 • Monitory studyjne
 • Oprogramowanie
 • Interfejsy audio
 • Samplery & Sekwencery
 • Rejestratory cyfrowe
 • Moduły brzmieniowe
 • Karty dźwiękowe
 • Kontrolery
 • Akcesoria

Efekty

Jak sama nazwa wskazuje w tej kategorii można znaleźć urządzenia, które będą nadawały przeróżne efekty, podczas nagrań. Taki dodatek jest świetnym rozwiązaniem do tworzenia oryginalnej, wyjątkowej muzyki. Wśród tych urządzeń można znaleźć takie, które będą nadawały muzyce efekt echa/pogłosu, poprawiały barwę głosu, tworzyły efekty dotyczące brzmienia i basu, wprowadzały dźwięki sztucznego, śpiewającego tłumu, regulowały tonację głosu i dźwięku, a także wiele innych zróżnicowanych efektów, które sprawią, że tworzona muzyka będzie wyjątkowa i niebanalna.

Urządzenia studyjne

Wybrane urządzenia studyjne stworzone są specjalnie po to, aby służyć w studiach nagraniowych. Wspomagają one nagrywanie muzyki i śpiewu. Wśród urządzeń studyjnych możemy znaleźć takie, jak: lampowy przedwzmacniacz mikrofonowy, pasywny kontroler studyjny, maszyna perkusyjna, czy zegar taktujący. Urządzenia studyjne mają za zadanie ulepszyć pracę i skupić się na detalach, które w całości nagrania są bardzo ważne.

Monitory studyjne

Są to przede wszystkim kolumny głośnikowe przeznaczone do profesjonalnego tworzenia, które pozwalają produkować materiał dźwiękowy, dzięki bardzo wyrównanej charakterystyce częstotliwościowej. Można dzięki nim tworzyć własne bity, zadbać o odpowiedni podkład i nie martwić się nieczystym wydźwiękiem. W monitorach studyjnych najważniejsze są głośniki, które zostały tak skonstruowane, aby odpowiadać nawet najbardziej wymagającym artystom. Nie ma tu miejsca łamiący się dźwięk, czy nieczystość.

Oprogramowania do tworzenia muzyki w studiu nagrań

Najważniejszą rzeczą do tworzenia muzyki w studiu nagrań są oprogramowania. Jeśli zakupimy świetne i innowacyjne oprogramowanie będziemy mogli stworzyć doskonały utwór. Oprogramowania pozwalają komponować, aranżować, nagrywać, edytować oraz miksować. W ten sposób stworzymy profesjonalną muzykę, która będzie odpowiadała wszystkim słuchaczom.

Interfejsy audio

Interfejsy audio przede wszystkim przetwarzają dźwięk na sygnał cyfrowy. Dzięki nim możemy przesłać dźwięk z dowolnego urządzenia na inne urządzenie. Można do nich podłączyć również profesjonalny sprzęt do nagrywania. Wśród nich znajdziemy interfejs usb, który można podłączyć do komputera, interfejs firewire, który jest urządzeniem niezwykle mobilnym, co pozwala uniknąć podłączania dużej ilości kabli, a także posiada dużą ilość wejść, co czyni go jeszcze bardziej niezwodnym oraz interfejs MIDI, który umożliwia komunikację urządzeń MIDI z komputerem.

Samplery & Sekwencery

Sampler to instrument muzyczny, który odgrywa wcześniej nagrane próbki dźwiękowe. Używany jest przede wszystkim w samplingu, co polega na wykorzystaniu fragmentu wcześniej wykonanego fragmentu muzycznego do stworzenia nowego utworu. Samplery najczęściej są małe i przenośne, co pozwala na zabranie ich ze sobą w każde dowolne miejsce. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują. Sekwencery natomiast, najprościej mówiąc zapamiętują sekwencję dźwięków i pozwalają wielokrotnie ją odtwarzać. Sekwencery można również użyć w syntezatorach, co pozwoli wygrywać muzykę z sekwencera, tworząc przy tym inną muzykę w tym samym czasie.

Rejestratory cyfrowe

Jest urządzenie, który służy rejestrowaniu dźwięków, aby móc następnie je odsłuchać, ocenić, a w kolejności ewentualnie poprawić. Jest to małe, lekkie urządzenie, które świetnie sprawdza się w każdym miejscu. Posiada możliwość odtwarzania, czy powtarzania. Przy pracy nad muzyką świetnie się sprawdza, ponieważ pozwala na skontrolowanie stworzonej muzyki, co jest niezbędne do zakończenia pracy nad danym utworem.

Moduły brzmieniowe

Są to urządzenia, które mogą być wykorzystywane jako instrumenty muzyczne. W jego pamięci mogą być przechowywane dźwięki, które wcześniej zostały nagrane. Często wykorzystuje się je na scenie muzycznej, ale również w studiu nagraniowym. Pozwalają na stworzenie brzmień, które odzwierciedlą granie na scenie.

Karty dźwiękowe

Ich głównym zadaniem jest rejestrowanie, przetwarzanie i odtwarzanie dźwięku. Z uwagi na ich przeznaczenie, ważne jest aby karta dźwiękowa była idealnie skonstruowana, co pozwoli zachować czystą linię dźwięku, czy basu. Karty dźwiękowe mogą być przeznaczone do komputera lub konsolety. Niezwykle ułatwiają pracę nad utworami muzycznymi i są niemalże niezbędne do stworzenia dobrego utworu muzycznego.

Kontrolery

Na tych małych urządzeniach artysta może tworzyć swoją muzykę. W zależności od rodzaju kontrolera, można miksować, przetwarzać, czy konfigurować potrzebne dźwięki. Na kontrolerach komponowanie muzyki jest niezwykle przyjemne, ponieważ są one małe i posiadają pady, dzięki którym w łatwy i nieskomplikowany sposób stworzymy wymarzoną muzykę.

Akcesoria do studia nagrań

Wśród akcesoriów możemy znaleźć wiele przydatnych i świetnych rozwiązań ułatwiających pracę w studiu nagraniowym. Przykładem mogą być piramidki akustyczne, które chronią przed ewentualnymi odbiciami akustycznymi w studiu. Najczęściej montuje się je na suficie, jednakże istnieje dowolność ze względu na łatwe ich umieszczenie. Innym ciekawym i przydatnym elementem jest podkładka izolacyjna do monitorów studyjnych. Umieszcza się ją na powierzchni, na której ustawione są monitory studyjne, aby zahamować ewentualne zakłócenia wychodzące właśnie z tej powierzchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium