Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Podkategorie

Słuchawki ➟

Audio Technica ATH M30X Audio Technica ATH M30X
Producent: AUDIO-TECHNICA
Cena:

505,00 zł

szt.
zobacz więcej
Audio Technica ATH M40X Audio Technica ATH M40X
Producent: AUDIO-TECHNICA
Cena:

510,00 zł

szt.
zobacz więcej
Audio Technica ATH M50X Audio Technica ATH M50X
Producent: AUDIO-TECHNICA
Cena:

685,00 zł

szt.
zobacz więcej
Audio Technica ATH M20X Audio Technica ATH M20X
Producent: AUDIO-TECHNICA
Cena:

255,00 zł

szt.
zobacz więcej
Gemini DJX 200BK Gemini DJX 200BK
Producent: GEMINI
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Shure SRH240A Shure SRH240A
Producent: SHURE
Cena:

229,00 zł

szt.
zobacz więcej
Shure SRH440 Shure SRH440
Producent: SHURE
Cena:

419,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yamaha HPH100 Black Yamaha HPH100 Black
Producent: YAMAHA
Cena:

239,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yamaha HPH100 White Yamaha HPH100 White
Producent: YAMAHA
Cena:

239,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yamaha HPH50 Black Yamaha HPH50 Black
Producent: YAMAHA
Cena:

155,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yamaha HPH50 White Yamaha HPH50 White
Producent: YAMAHA
Cena:

155,00 zł

szt.
zobacz więcej
Gemini DJX 1000 Gemini DJX 1000
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Yamaha HPH150 Black Yamaha HPH150 Black
Cena:

439,00 zł

szt.
zobacz więcej

Słuchawki

Słuchawki przydatne są właściwie wszędzie. W domu, w podróży, w studiu nagrań itp. Należy jedynie dopasować ich rodzaj do przeznaczenia. Wybierając odpowiednie słuchawki mamy pewność, że muzyka, czy nagrania z nich płynące będą w pełni czyste, bez zbędnych zakłóceń, czy zniekształceń dźwięku.

Słuchawki to sprzęt muzyczny, który pozwoli na słuchanie muzyki i dźwięków w niemalże każdym możliwym miejscu. Odpowiedni ich wybór zapewni nam niezwykłe doznania muzyczne! Wybór rodzaju słuchawek zależy od ich przeznaczenia. Oczywiste jest, że profesjonalny muzyk będzie bardziej wymagający przy doborze słuchawek, niż osoba, która uwielbia słuchać muzyki w dowolnym miejscu. Na stronie www.ragtime.pl mamy świetny asortyment sprzętu słuchawkowego. Każdy wybierze dla siebie coś odpowiedniego, co pozwoli cieszyć się muzyką.

Na stronie www.ragtime.pl możemy wyróżnić:

  • Słuchawki nauszne
  • Słuchawki studyjne
  • Słuchawki dokanałowe
  • Słuchawki douszne
  • Wzmacniacze słuchawkowe
  • Akcesoria

Słuchawki nauszne

Jak sama nazwa wskazuje tego rodzaju słuchawki nakłada się na uszy. Są one połączone, odgórnie, tak więc noszenie ich jest bardzo komfortowe. Słuchawki nauszne posiadają również zabezpieczoną gąbkę, co po pewnym czasie użytkowania powoduje, że niemalże stają się nieodczuwalne. Aby wybrać odpowiednie słuchawki nauszne należy na początek określić do czego będą stosowane. Jeśli chcemy je przeznaczyć do użytku codziennego mogą być to słuchawki średniej klasy, lecz o dobrym przekazie dźwięku. Jeśli natomiast pełnimy funkcję dj’a wybór słuchawek nausznych powinien być już bardziej przemyślany. Bardzo istotne jest to, aby słuchawki miały świetny przekaz dźwiękowy. Dzięki temu możemy doskonale usłyszeć to, jaką muzykę gramy, czy jest ona odpowiednia i jak brzmi. W ten sposób jesteśmy w stanie dobrze kontrolować daną muzykę. Jeśli takie słuchawki mają być użytkowane przez nas przez dłuższy czas bez przerwy warto zwrócić uwagę na to, czy są lekkie. Dzięki temu nie będą przeszkadzać, ani uwierać, co spowodowałoby dyskomfort, na który nie można sobie pozwolić.

Słuchawki studyjne

Ten rodzaj słuchawek doskonale sprawdzi się w studiu nagrań. Słuchawki studyjne należą do słuchawek, które będą służyły osobie profesjonalnej. Zostały stworzone z myślą o muzykach, którzy tworzą swoją muzykę w studiu nagrań. Wybór takich słuchawek powinien być przemyślany. Słuchawki studyjne są przede wszystkim trwałe, doskonale oddają grającą muzykę, czy dźwięk a jego przekaz jest niezakłócony. Z uwagi na dużą częstotliwość pracy na takich słuchawkach, ich nauszniki powinny być miękkie i bardzo komfortowe. Słuchawki studyjne świetnie sprawdzają się przy pracy nad muzyką w studiu nagrań, ale również w warunkach klubowych. Zagłuszają one zewnętrzny dźwięk, skupiając się i idealnie odwzorowując dźwięk w nich płynący. Słuchawki studyjne to świetne rozwiązanie dla osób, które zaczęły swoją przygodę z muzyką. Pozwolą przenieść się w świat muzyki i jeszcze bardziej przekonać to podążania tą drogą. Wybór odpowiednich słuchawek studyjnych zagwarantuje komfortową pracę i odsłuch wykonanej pracy muzycznej.

Słuchawki dokanałowe

Słuchawki dokanałowe przede wszystkim są bardzo małe. Ich fenomen polega na tym, ze wkłada się je do kanału usznego, co pozwala na jeszcze dokładniejszy odsłuch muzyki. Zazwyczaj słuchawki dokanałowe doskonale tłumią dźwięk zewnętrzny, pozwalając skupić się na dźwięku, który się z nich wydobywa. Dzięki słuchawkom dokanałowym możemy usłyszeć w muzyce dźwięki, których nie dosłyszelibyśmy, puszczając określoną muzykę na przykład z głośników. Jest to świetnie rozwiązanie dla miłośników muzyki. Słuchanie swojego ulubionego utworu na takich słuchawkach będzie całkiem nowym doświadczeniem. Słuchawki dokanałowe świetnie sprawdzą się również przy pracy profesjonalistów. Takie słuchawki dokanałowe można z łatwością zabrać w każdą podróż, co zalicza się do ich atutów.

Słuchawki douszne

Jest to podstawowy rodzaj słuchawek, które dołączane są przy zakupie nowego telefonu. Tyle, że z reguły takie słuchawki są niezbyt dobrej jakości i może się okazać, że po pewnym czasie użytkowania, przestaną działać. Słuchawki douszne, spoczywają jedynie na małżowinie usznej i przede wszystkim tym właśnie różnią się od słuchawek dokanałowych. Istnieją jednakże bardzo dobre wersje słuchawek dousznych. Z pozoru bardzo standardowe słuchawki, w zaawansowanym modelu mogą przynieść świetne efekty. Ich rodzajów jest mnóstwo, lecz warto wybrać takie, które mogą posłużyć nam przez dłuższy czas. Standardowe słuchawki douszne należy wybierać dokładnie. Ze względu na to, że najczęściej takie słuchawki użytkuje się z dużą częstotliwością, powinny być dobrze dobrane, aby nie powodować ewentualnych uszkodzeń słuchu i sprawiać, że muzyka jest czysta i wyraźna.

Wzmacniacze słuchawkowe

Jest to o tyle świetny produkt, że podczas słuchania muzyki na doskonale dobranych słuchawkach, może nieco ją ulepszyć. Zadaniem wzmacniaczy słuchawkowych jest ulepszenie dźwięku, często jego skorygowanie, czy dodanie basu. Jeśli jesteś miłośnikiem słuchania muzyki i wybrałeś już dla siebie najlepszy zestaw słuchawkowy to czas pomyśleć nad wzmacniaczem słuchawkowym, który nada słuchanej muzyce zupełnie inny wymiar. Wiele wzmacniaczy słuchawkowych posiada wbudowaną regulację głośności, rytmu, czy basu. Dzięki takim funkcjom możemy sami nieco zabawić się w dj’a i popróbować nowych rytmów. Wzmacniacze słuchawkowe są przeważnie małe, co pozwala zabrać je ze sobą w każdą podróż.

Akcesoria m.in. nakładki na słuchawki, przewody słuchawkowe

Wśród akcesoriów możemy znaleźć przede wszystkim nakładki na słuchawki. Jeśli posiadamy słuchawki nauszne, a nasze nauszniki się po prostu z biegiem czasu zużyły warto zakupić zastępcze nakładki na słuchawki, które z łatwością zamontujemy i z powrotem będziemy mogli cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Przydatny jest również zakup przewodu słuchawkowego. Po dłuższym użytkowaniu zdarza się, że kabelek od słuchawek również uległ pogorszeniu. W tym celu można zakupić przewód do słuchawek, co uchroni nas od wydatku na nowe słuchawki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium