M-Audio Keystation 88 II - klawiatura sterująca

 • 52051
 • Producent: M-AUDIO
 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Brak Brak  (0 szt)
 • Gwarancja najniższej ceny

Stany magazynowe

Opole = 0
Wrocław = 0
Gliwice = 0
Wysyłkowy = 0


W rezerwacji = 0
 • 790,00 zł / szt
 • - szt +
  Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Keystation 88 II jest prostym i potężnym kontrolerem MIDI, przeznaczonym do pracy z sekwencerami oraz gry na instrumentach wirtualnych na komputerach Mac lub PC.

Wyjątkowo łatwa w transporcie 88-klawiszowa klawiatura sterującą USB/MIDI z syntezatorowymi, dynamicznymi klawiszami, wraz z oprogramowaniem firmy SONiVOX (Eighty-Eight Ensemble) na komputery Mac i PC.

Pure Player Experience  
Wejdź do świata nieograniczonego tworzenia i grania muzyki dzięki komputerowi z klawiaturą sterującą Keystation 88 II firmy M-Audio. Keystation 88 II to prosty lecz potężny kontroler MIDI starannie skonstruowany do sekwencjonowania muzyki i grania na instrumentach wirtualnych na komputerach Mac i PC. Sercem Keystation 88 II jest wysokiej klasy klawiatura, zapewniająca naturalną reakcję i 88 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy, które wychwytują każdy najmniejszy niuans Twojej gry. Poza tym, w celu zapewnienia nieograniczonego dostępu do pełnego słyszalnego spektrum dźwięku, Keystation 88 zawiera specjalne, umieszczone pod ręką przyciski zmiany oktawy – bez względu na to, czy to są partie solowe, złożone akordy czy niskie linie basu, Keystation 88 II gwarantuje sprostanie wszystkim Twoim potrzebom, w formie, która pozwala na skupienie się na tym, co ważne – Twojej grze!

Wyraź siebie!  
Keystation 88 II zapewnia najważniejsze pożądane narzędzia do uchwycenia wciągającej, ekspresyjnej gry. Dzięki umieszczonym w wygodnym miejscu kołom pitch-bend i modulacji możesz przejąć kontrolę nad instrumentami wirtualnymi i dodawać portamento, vibrato lub każdy inny parametr zmapowany do koła modulacji i zyskać niespotykaną dotąd, dopasowaną do własnych potrzeb kontrolę. Poza tym Keystation 88 II zawiera także wejście pedału sustain 1/4” (6,3 mm) do podłączania zewnętrznych pedałów takich jak SP2 (sprzedawany osobno), i do dodatkowych możliwości ekspresji i używania pedału sustain, jak w prawdziwym fortepianie.

Pochłaniająca kontrola DAW  
Dzięki Keystation 88 II możesz pozbyć się kłopotów związanych z wykorzystaniem komputera do grania i produkcji muzyki. Połączenie zasilania przez USB, działania class-compliant i obsługi USB-MIDI sprawia, że konfiguracja jest banalnie prosta i daje producentom i wykonawcom natychmiastowy dostęp do nowoczesnej produkcji muzycznej. Dzięki łatwo dostępnym przyciskom transportu i przyciskom kierunkowym możesz doświadczyć najwyższego poziomu usprawnienia procesu nagrywania – graj i nagrywaj z oprogramowaniem muzycznym bez używania myszy czy touchpada. Oprócz tego Keystation 88 II obsługuje połączenie z iOS – przy pomocy Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawany osobno) – umożliwia grę z użyciem aplikacji audio na iPada i inne urządzenia z iOS.

Potężne narzędzie do mobilnego grania  
Keystation 88 II to idealne rozwiązanie dla podróżujących muzyków, którzy wymagają nieograniczonego panowania nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów lub mobilnych sesji nagraniowych. Keystation 88 to połączenie niewielkich rozmiarów z mocną, przygotowaną na trudne warunki trasy budową. Zawiera najważniejsze funkcje kontrolera w lekkiej i wytrzymałej obudowie, a dzięki przydatnemu w warunkach mobilnych zasilaniu przez USB zabranie Twojej gry i produkcji w trasę, bez kompromisów w stosunku do najważniejszych funkcji kontrolera, nigdy nie było tak proste.

Cechy:

 • Lekka, bardzo łatwa w przenoszeniu klawiatura sterująca z 88 dynamicznymi klawiszami, zapewniających naturalne czucie gry, jak na fortepianie,
 • Zasilanie przez USB – class compliant – zapewnia bezproblemowe połączenie USB-MIDI do grania na instrumentach wirtualnych, sterowania oprogramowaniem nagrywającym itp.,
 • Specjalne przyciski zmiany oktawy w górę i dół dają dostęp do pełnego zakresu klawiatury, a wbudowane koła pitch-bend i modulacji zapewniają platformę do wciągającej, ekspresyjnej gry,
 • Umieszczone pod ręką przyciski transportu i przyciski kierunkowe zapewniają łatwy interfejs do sterowania programem DAW i instrumentami wirtualnymi,
 • Kompatybilny z iOS przy użyciu Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawanego osobno),
 • Pełen pakiet oprogramowania do produkcji muzyki dla komputerów Mac i PC, o wartości ponad 150£, zawierający: Ableton Live Lite, SONiVOX Eighty-Eight Ensemble i AIR Music Tech Xpand!2.

Oprogramowanie:
W zestawie z klawiaturami serii Keystation II znajduje się pełen pakiet oprogramowania, dający użytkownikom natychmiastowy potencjał twórczy z dostępem do światowej klasy programu DAW i tysiąca najlepszych brzmień instrumentów wirtualnych.

Ableton Live Lite – jeden z najpopularniejszych programów do grania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w płynnym środowisku audio/MIDI. Eksploracja brzmieniowych możliwości w czasie rzeczywistym – zarówno na scenie, jak i w studiu. Jeśli będziesz zadowolony ze swojej pracy, Ableton Live Lite pozwoli Ci na zapisanie lub zgranie efektów Twojej pracy do jednej ścieżki.

 

 • Zasilanie przez USB lub zasilacz 9V DC, 200 mA (plus w środku; sprzedawany osobno),
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 250 mm x 92 mm x 1368 mm,
 • Waga: 7,7 kg,