M-Audio Keystation 49 II - klawiatura sterująca

 • 51689
 • Producent: M-AUDIO
 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Brak Brak  (0 szt)
 • Gwarancja najniższej ceny

Stany magazynowe

Opole = 0
Wrocław = 0
Gliwice = 0
Wysyłkowy = 0


W rezerwacji = 0
 • 419,00 zł / szt
 • - szt +
  Niedostępny

Wyjątkowo łatwa w transporcie 49-klawiszowa klawiatura sterującą USB/MIDI z syntezatorowymi, dynamicznymi klawiszami, wraz z oprogramowaniem firmy SONiVOX (Eighty-Eight Ensemble) na komputery Mac i PC.

Doświadczenie czystej gry
Wejdź do świata nieograniczonego tworzenia i grania muzyki dzięki komputerowi z klawiaturą sterującą Keystation 49 II firmy M-Audio. Keystation 49 II to prosty lecz potężny kontroler MIDI, starannie skonstruowany do sekwencjonowania muzyki i grania na instrumentach wirtualnych na komputerach Mac i PC. Sercem Keystation 49 II jest wysokiej klasy klawiatura, zapewniająca naturalną reakcję, i 49 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy, które wychwytują każdy najmniejszy niuans Twojej gry. Poza tym w celu zapewnienia nieograniczonego dostępu do pełnego słyszalnego spektrum dźwięku Keystation 49 zawiera specjalne, umieszczone pod ręką przyciski zmiany oktawy – bez względu na to czy grasz partie solowe, złożone akordy czy niskie linie basu, Keystation 49 II gwarantuje sprostanie wszystkim Twoim potrzebom i pozwala przy tym na skupienie się na tym, co ważne – Twojej grze!  

Wyraź siebie!
Keystation 49 II zapewnia najważniejsze narzędzia do uchwycenia wciągającej, ekspresyjnej gry. Dzięki umieszczonym w wygodnym miejscu kołom pitch-bend i modulacji możesz przejąć kontrolę nad instrumentami wirtualnymi i dodawać portamento, vibrato lub każdy inny parametr zmapowany do koła modulacji i zyskać niespotykaną dotąd, dopasowaną do własnych potrzeb kontrolę. Keystation 49 II zawiera także wejście pedału sustain 1/4” (6,3 mm) do podłączania zewnętrznych pedałów takich jak SP2 (sprzedawany osobno), do dodatkowych możliwości ekspresji i używania pedału sustain, jak w prawdziwym fortepianie.

Pochłaniająca kontrola DAW
Dzięki Keystation 49 II możesz pozbyć się kłopotów związanych z wykorzystaniem komputera do grania i produkcji muzyki. Połączenie zasilania przez USB, działania class-compliant i obsługi USB-MIDI sprawia, że konfiguracja jest banalnie prosta i daje producentom i wykonawcom natychmiastowy dostęp do nowoczesnej produkcji muzycznej. Dzięki łatwo dostępnym przyciskom transportu i przyciskom kierunkowym możesz doświadczyć najwyższego poziomu usprawnienia procesu nagrywania – graj i nagrywaj z oprogramowaniem muzycznym bez używania myszy czy touchpada. Oprócz tego Keystation 49 II obsługuje połączenie z iOS – przy pomocy Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawany osobno) – umożliwia grę z użyciem aplikacji audio na iPada i inne urządzenia z iOS.

Potężne narzędzie do mobilnego grania
Keystation 49 II to idealne rozwiązanie dla podróżujących muzyków, którzy wymagają nieograniczonego panowania nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów lub mobilnych sesji nagraniowych. Keystation 49 II to połączenie niewielkich rozmiarów z mocną, przygotowaną na trudne warunki trasy budową. Zawiera najważniejsze funkcje kontrolera w lekkiej i wytrzymałej obudowie, a dzięki przydatnemu w warunkach mobilnych zasilaniu przez USB zabranie Twojej gry i produkcji w trasę, bez kompromisów w stosunku do najważniejszych funkcji kontrolera, nigdy nie było tak proste.

Cechy:

 • Lekka, bardzo łatwa w przenoszeniu klawiatura sterująca z 49 dynamicznymi klawiszami, zapewniających naturalne czucie gry, jak na fortepianie,
 • Zasilanie przez USB – class compliant – zapewnia bezproblemowe połączenie USB-MIDI do grania na instrumentach wirtualnych, sterowania oprogramowaniem nagrywającym itp.,
 • Specjalne przyciski zmiany oktawy w górę i dół dają dostęp do pełnego zakresu klawiatury, a wbudowane koła pitch-bend i modulacji zapewniają platformę do wciągającej, ekspresyjnej gry,
 • Umieszczone pod ręką przyciski transportu i przyciski kierunkowe zapewniają łatwy interfejs do sterowania programem DAW i instrumentami wirtualnymi,
 • Kompatybilny z iOS, przy użyciu Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawanego osobno),
 • Pełen pakiet oprogramowania do produkcji muzyki dla komputerów Mac i PC, o wartości ponad 150£, zawierający: Ableton Live Lite, SONiVOX Eighty-Eight Ensemble i AIR Music Tech Xpand!2.

Oprogramowanie:
W zestawie z klawiaturami serii Keystation II znajduje się pełen pakiet oprogramowania, dający użytkownikom natychmiastowy potencjał twórczy z dostępem do światowej klasy programu DAW i tysiąca najlepszych brzmień instrumentów wirtualnych.

Ableton Live Lite – jeden z najpopularniejszych programów do grania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w płynnym środowisku audio/MIDI. Eksploracja brzmieniowych możliwości w czasie rzeczywistym – zarówno na scenie, jak i w studiu. Jeśli będziesz zadowolony ze swojej pracy, Ableton Live Lite pozwoli Ci na zapisanie lub zgranie efektów Twojej pracy do jednej ścieżki.

SONiVOX Eighty-Eight Ensemble to światowej klasy fortepian wirtualny z próbkami 274-centymetrowego Stainwaya CD327. Dokładnie zarejestrowany i profesjonalnie zsamplowany Eighty Eight Ensemble 2 zapewnia każdemu producentowi i wykonawcy możliwość tchnięcia w ich kompozycje, nagrania i wykonania zapierający dech w piersiach realizm tego światowej klasy fortepianu. Wykorzystaj brzmienia kombinowane i nałóż na wierne próbki fortepianu brzmienia string i pad w celu stworzenia zmieniających się, bogatych pejzaży dźwiękowych.

Xpand!2 to multitimbralowa stacja robocza oferująca cztery aktywne części brzmieniowe (part) na każdy program (patch). Każda część ma własne ustawienia kanału MIDI, zakresu dźwięków (strefy), miksu, arpeggiatora, modulacji i efektów, co stanowi doskonały sposób na kreowanie poszczególnych części. Wykorzystanie czterech części na raz do zbudowania jednego niesamowitego brzmienia – to tu Xpand!2 objawia swoją prawdziwą moc. Wykorzystując każdy rodzaj syntezy od wavetable i FM po odtwarzanie próbek, zespół ekspertów od tworzenia brzmień w Air Music Tech stworzył tysiące gotowych do wykorzystania programów w Xpand!2.

 • Zasilanie przez USB,
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 195 mm x 75 mm x 810 mm,
 • Waga 2,1 kg