Alesis IO Dock - interfejs audio

  • 35168
  • Producent: ALESIS
  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt)
  • Gwarancja najniższej ceny

Stany magazynowe

Opole = 0
Wrocław = 0
Gliwice = 0
Wysyłkowy = 0


W rezerwacji = 0
  • 775,00 zł / szt
  • - szt +
    Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

System IO Dock jest pierwszym urządzeniem, które umożliwia każdemu, kto posiada iPada, tworzenie, produkcję i wykonywanie muzyki przy użyciu praktycznie każdego profesjonalnego sprzętu audio lub instrumentów. Dock jest uniwersalną stacją dokującą zaprojektowaną specjalnie dla iPada i daje muzykom, inżynierom nagrywającym i producentom muzycznym łączność, której potrzebują do stworzenia i wykonania z iPadem. Podłącz cały swój profesjonalny sprzęt audio do praktycznie każdej aplikacji w App Store z IO Dock.

Autorzy tekstów, producenci muzyczni i wykonawcy wszelkiego rodzaju odkryją, że IO Dock łączy potężny procesor iPada, interfejs ekranu dotykowego i obszerną bibliotekę aplikacji do ich kolekcji mikrofonów, instrumentów, profesjonalnych systemów głośnikowych i nagłośnieniowych, kontrolerów MIDI, modułów dźwiękowych, projektorów wideo i wielu innych.

Dzięki IO Dock i iPad, muzycy i producenci mogą nagrywać, wykonywać, wykonywać i tworzyć muzykę praktycznie w każdej sytuacji i miejscu. Zbudowany, aby pomieścić wszystkie obecne standardy tworzenia aplikacji, w tym Core MIDI, IO Dock jest uniwersalnym urządzeniem, które łączy w sobie wybór aplikacji do tworzenia muzyki, instrumentów i urządzeń.

IO Dock zapewnia użytkownikom mikrofonów i instrumentów dwa wejścia XLR i 1/4 cala, każde z własną regulacją wzmocnienia i przełączaną mocą fantomową dla mikrofonów pojemnościowych. Gitarzyści i basiści docenią przełącznik bezpośredni gitary umożliwiający im granie, wykonywanie i nagrywanie bezpośrednio na aplikacje modulujące wzmacniacz i efekty. Pasma mogą łączyć wyjścia z miksera i łatwo nagrywać swoje występy i próby lub używać IO Dock jako urządzenia do odtwarzania w układzie metronomicznym lub pętli. Producenci mogą używać IO Dock's MIDI jacks do sekwencji zewnętrznych klawiatur, samplerów, maszyn perkusyjnych i syntezatorów, lub wykonać za jego pomocą jako moduł dźwiękowy i ich ulubionej klawiatury zgodnej z MIDI, podkładki perkusyjnej lub innego kontrolera. Wejście przełącznika nożnego 1/4 cala z możliwością przypisania umożliwia zdalne sterowanie dowolnymi funkcjami zdefiniowanymi przez aplikację, takimi jak zatrzymanie/start lub nagrywanie. Użytkownicy mogą również podłączyć stację IO Dock do komputera Mac lub PC, korzystając z portu USB, aby wysyłać MIDI tam i z powrotem do kreatywnych, nowych aplikacji iPada i komputera używanego w tandemie.

Użytkownicy mogą podłączyć parę 1/4-calowych wyjść stereo IO Dock do monitorów studyjnych w celu odsłuchu o krytycznym znaczeniu lub do systemów PA w celu wykorzystania w ustawieniach wydajności. Mogą one monitorować na słuchawkach i niezależnie sterować poziomami dwóch wyjść, każde na swoim własnym pokrętle. Muzycy nagrywający docenią przełącznik bezpośredniego monitorowania IO Dock, który umożliwia przełączanie pomiędzy sygnałem przychodzącym i odtwarzanym na słuchawkach. Dopełnieniem sekcji wyjściowej IO Dock jest kompozytowe złącze wideo, umożliwiające użytkownikom wykorzystanie IO Dock jako źródła projekcji wideo za pasmami na scenie lub do podłączenia do większości telewizorów i monitorów komputerowych.