Informacje o produkcie

Presonus Studio Live Rack RM 32 Ai

Producent: PRESONUS
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości, prosimy o potwierdzenie dostępności
Wysyłka w 2 dni
Koszt od 0,00 zł
6449.00 / 1szt.
  • Mikser cyfrowy montowany w racku

Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć

Presonus Studio Live Rack RM 32 Ai

U nas możesz kupić na raty!

Oferujemy Ci szybkie i łatwe zakupy na raty bez wychodzenia z domu. Wniosek o kredyt złożysz online podczas składania zamówienia. Uruchom kalkulator aby sprawdzić wysokość rat.
Uruchom kalkulator rat

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki. Sprawdź dostępność
PEŁEN OPIS

Wygodny montaż w racku, Aktywna Integracja i pamięć dla ustawień.
Oparte na silniku miksera StudioLive™ AI, sterowane „przygotowanym do boju” oprogramowaniem UC Surface [dla Mac®, Windows® i iOS®] cyfrowe miksery

StudioLive RM32AI i RM16AI pracują w architekturze Active Integration i zapewniają 32 tory kanałowe i 25 kanałów wewnętrznych miksu. Tak - miksery serii RM są przeznaczone do montażu w racku, są kompaktowe, skalowane i mają pamięć dla 100% ustawień.

Jak wszystkie miksery StudioLive z serii Active Integration, miksery RM zapewniają brzmienie bezkonkurencyjnej jakości i są wyposażone w preampy solid-state XMAX™ w klasie A. Miksery RM są proste i intuicyjne w obsłudze, oferują niezwykłą wydajność DSP i umożliwiają transmisję przez Wi-Fi oraz za pomocą sieci przewodowej LAN. Miksery mają też wbudowany interfejs FireWireS800 i są ściśle zintegrowane z zestawem oprogramowania [dla Mac®, Windows® i iOS®] co sprawia, że stanowią przyjazne i wygodne środowisko pracy w warunkach koncertowych i studyjnych.

Dostępne są dwa modele StudioLive RM. Model RM32AI oferuje 32 wejścia mikrofonowe i 16 wyjść Mix, oraz zajmuje cztery poziomy w racku. RM16AI posiada 16 wejść mikrofonowych i 8 wyjść Mix oraz zajmuje trzy jednostki w racku. Poza tym oba miksery są pod każdym względem identyczne.

UC Surface
Gdy realizujesz dźwięk na koncercie i robi się gorąco, nie ma czasu na szukanie regulatorów i wskaźników jak ma to miejsce w większości mikserów cyfrowych. Tego problemu nie spotkasz w mikserach StudioLive RM, ponieważ każdy parametr, którego potrzebujesz miksując koncert znajduje się pod twoimi palcami, w aplikacji do zdalnego sterowania PreSonus UC Surface dla systemów Mac, Windows i iPad®.

UC Surface nazywamy programem „przygotowanym do boju”, ponieważ wiele koncertów na żywo przypomina pole walki i niebezpieczeństwa czają się na każdym rogu. UC Surface daje ci pełne wsparcie pozwalając szybko i bezpiecznie zakończyć każdą misję. UC Surface to aplikacja ekstremalnie niezawodna, na panelu sterowania uzyskasz szybki i intuicyjny dostęp do wszystkich parametrów, których potrzebujesz w trakcie koncertu albo sesji studyjnej.

Oprogramowanie w wersjach dla systemów Mac, Windows i iPada jest takie samo, więc wystarczy nauczyć się jego obsługi i można pracować na każdej platformie. Program działa z ekranami dotykowymi iPada i dla Windows 8, więc możesz wykorzystać wszystkie zalety interfejsów wielo-dotykowych. Mikserem StudioLive RM możesz sterować za pomocą swojego laptopa z ekranem dotykowym lub bez, albo za pomocą iPada, bądź w dowolnej kombinacji.

W UC Surface zawsze wiesz, jakiej funkcji odpowiada dany przycisk, suwak i parametr, i co pokazuje każdy ze wskaźników. Wirtualne suwaki i wskaźniki są czytelnie oznaczone. Do kontroli każdego z parametrów służą wyraźnie opisane przyciski, albo pola wyboru z możliwością wprowadzania wartości lub zmiany parametrów na wyświetlaczu graficznym. Dobry układ interfejsu UC Surface pozwala zarządzać wszystkimi funkcjami w tym samym czasie.

W każdym momencie masz także pełny dostęp do wszystkich 25 kanałów miksu [16 torów aux, 4 wewnętrzne tory efektowe, kanał główny stereo, kanał mono/center i stereofoniczny tor Solo] oraz powrotów tape return i digital return.

Wygodę pracy możesz dodatkowo zwiększyć wybierając typy kanałów - Channel Types. Do typów kanałów przypisano domyślne nazwy, które można zmieniać, tak samo jak ikonę ułatwiającą szybką identyfikację. W typach kanałów przypiszesz też unikalne filtry do swoich presetów, co pozwala łatwo odnaleźć i odsłuchać ustawienia Fat Channel specjalnie zaprojektowane dla tego typu kanału.

Potęga Aktywnej Integracji.
Miksery StudioLive z serii RM oparto na systemie Active Integration™ [AI], czyli kompletnym, sieciowym i ściśle zintegrowanym ekosystemie sprzętowo/programowym, którego wszystkie punkty komunikują się ze sobą, co rozszerza możliwości użycia sprzętu i pozwala rozwiązać wiele praktycznych problemów, w sposób dotąd niemożliwy.

Aktywnie zintegrowane oprogramowanie.
Miksery PreSonus StudioLive RM są ściśle zintegrowane z zestawem darmowego, najwyższej klasy oprogramowania, z którym miksowanie i nagrywanie jest znacznie łatwiejsze i daje więcej radości. Z żadnym innym mikserem w tej klasie cenowej nie otrzymasz takiego oprogramowania.

W zestawie programów dla StudioLive RM znajdziesz najnowsze wersje w pełni zintegrowanego z mikserami oprogramowania, czyli: program sterujący UC Surface [dla systemów Mac, Windows i iPad], program do rejestracji wielościeżkowej Capture™ oraz aplikację DAW Studio One Artist® [Mac i Windows]. Dodatkowo, za darmo ze sklepu Apple App Store możesz pobrać aplikację QMix-AI™ służącą do sterowania poziomami miksów aux za pomocą urządzeń iPhone®/iPod® touch.

Wszystkie programy zostały zaprojektowane w taki sposób, że potrafią komunikować się ze sobą i z mikserem.

Capture
Capture™ to pierwsza, cyfrowa aplikacja do wielościeżkowego nagrywania dźwięków, stworzona do łatwej i bezproblemowej rejestracji koncertów. Wyglądem i obsługą program przypomina standardowe, cyfrowe rejestratory twardo-dyskowe, więc każdy muzyk i realizator natychmiast zrozumie, o co chodzi.

Capture to program stworzony specjalnie dla mikserów serii StudioLive. Aplikacja umożliwia błyskawiczną konfigurację i nagrywanie z poziomu miksera bez potrzeby dodatkowych ustawień. To również jedyny program w swojej klasie oferujący funkcję wirtualnej próby, dla której możesz użyć nagrań z poprzednich prób i koncertów, i przeprowadzić niemal kompletny test systemu w każdej sali, jeszcze przed przybyciem zespołu!

Studio One w polskiej wersji językowej!
Studio One to absolutnie nowoczesne, profesjonalne środowisko programowe do nagrywania muzyki, miksowania, masteringu, publikacji i wymiany plików. Program komunikuje się z Internetem i ułatwia przeprowadzenie pełnego procesu twórczego, od pierwszego riffu do publikacji nagrań. Aplikacja stanowi połączenie funkcji, których naprawdę potrzebujesz i łatwości obsługi, o jakiej zawsze marzyłeś.

Podstawę programu stanowią elegancki interfejs użytkownika i przeglądarka z obsługą przeciągnij-i-upuść. Studio One jest szczodrze wyposażony w funkcje i pozwala na szybką i wydajna prace zawsze, gdy poczujesz inspirację. W wersji Studio One Professional, możesz przeprowadzić nawet mastering swoich projektów i wypalić płyty CD i DVD – takiego zestawu funkcji nie oferują żadne, inne programy do nagrywania i produkcji dźwięków.

Na tym nie koniec, PreSonus Studio One jako jedyny DAW na rynku dostępny jest z polskim interfejsem użytkownika!

QMix-AI
Jeśli posiadasz mikser z serii StudioLive RM, twój nowy, sceniczny system personalnego odsłuchu już prawdopodobnie czeka przygotowany w twojej kieszeni. Z darmowym oprogramowaniem PreSonus QMix-AI™, do 14 muzyków może jednocześnie kontrolować swoje miksy odsłuchowe [aux] z miksera StudioLive™ RM za pomocą urządzeń iPhone® lub iPod touch®. Każdy muzyk może kontrolować jeden z 16 miksów aux. Do tego QMix-AI jest niesamowicie łatwy w ustawieniu i obsłudze.

Nimbit
Nimbit to potężne narzędzie do sprzedaży, marketingu i promocji, za pomocą którego możesz udostępniać dźwięki, a także organizować i zarządzać bazą fanów. Możesz również stworzyć profil, sklep internetowy i reklamować nadchodzące wydarzenia. Razem ze StudioLive RM otrzymasz konto Nimbit Free, a w tym wiele najlepszych funkcji tego serwisu, porównywalnych z wieloma płatnymi serwisami. Jeśli potrzebujesz więcej funkcji możesz dodawać je według potrzeby, lub wybrać konto Nimbit Premium, z którym otrzymasz wszystkie dostępne funkcje serwisu Nimbit.

Wi-Fi i sieć przewodowa
Cyfrowe miksery PreSonus StudioLive™ RM z technologią Active Integration™ posiadają możliwość bezpośredniego, zdalnego sterowania wieloma funkcjami w czasie rzeczywistym. Można to zrobić przez Wi-Fi i w trybie przewodowym, wykorzystując bezpłatne oprogramowanie dla systemów Mac®, Windows® i iOS®.

Gigantyczna konsoleta ukryta w racku
Gdyby mikser StudioLive RM był analogową konsoletą, miałby ponad metrowej długości tory kanałowe wypełnione gałkami i przyciskami lub wymagał dodatkowej, ogromnej skrzyni ze sprzętem wypełnionej drogimi procesorami sygnałowymi. Zamiast tego, wszystko mieści się w trzech [RM16AI] lub czterech [RM32AI] jednostkach racka, i sterowane jest oprogramowaniem.

W środku pracują dwa 32-bitowe, stereofoniczne silniki efektów na dedykowanych torach, wypełnione pogłosami tak głębokimi i detalicznymi, że możesz je poczuć. Dwa kolejne z efektami delaya możesz wykorzystać w każdym momencie. Wszystkich czterech możesz używać bez żadnych kompromisów.

Wyspecjalizowane wejścia/wyjścia.
Spójrz na przedni panel mikserów StudioLive z serii RM, a zobaczysz łatwo dostępną baterię gniazd z wejściami XLR, wyjścia mix w formacie XLR i inne, przydatne złącza.

W mikserze StudioLive z serii RM dla każdego kanału przewidziano, ulokowane z przodu, indywidualne, analogowe wejście mikrofonowe XLR. Każdy kanał aux mix ma swoje dedykowane wyjście XLR Mix Output na panelu przednim, zdublowane w złączach DB25 [Mix Outputs 1-8 i, w modelu RM32AI, 9-16] z tyłu miksera. Nigdy nie musisz zgadywać, na którym kanale znajduje się sygnał z danego wejścia, lub który miks aux idzie na wyjście ponieważ są one takie same. Aux Mix 1 skierowany jest do wyjścia Mix Output 1, Aux 2 do Mix Out 2 i tak dalej. To wszystko część układu, który umożliwia ci szybką i bezproblemową pracę.

Potrzebny ci sygnał z głównego toru stereo w postaci cyfrowej? Nie ma problemu: StudioLive z serii RM posiada zainstalowaną kartę z opcją cyfrową również z wyjściem koncentrycznym S/PDIF.

Brzmienie to czysty PreSonus
Doskonale brzmiące miksy to po części zasługa wysokiej jakości komponentów miksera i dobrych algorytmów przetwarzania. To się zgadza szczególnie, gdy mowa o analogowych [lecz sterowanych cyfrowo] przedwzmacniaczach mikrofonowych XMAX™ w które wyposażone są miksery serii RM.

Który model StudioLive RM wybierzesz?
To zależy od tego, ile potrzebujesz wejść i wyjść. Aktualnie dostępne są dwa modele: StudioLive RM16AI i RM32AI. Jedyne różnice między nimi to: liczba kanałów wejściowych i wyjść Mix, ilość diod LED pokazujących aktywność na kanałach, oraz złączy DB25 z powtórzonym sygnałem wyjść Mix. Poza tym oba modele są identyczne.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel