Biuro obsługi klienta

RAGTIME Sp.J.

RAGTIME

1 Maja 19 (oficyna)

45-068 Opole

(POLSKA)

 

Kontakt z obsługą:

 

Opole

 

ul. 1-go Maja 19 (oficyna)          

45-068 Opole           

tel.(+48 77) 454-66-24           

e-mail: esklep@ragtime.com.pl 

 

 

 Sekcja

 

Pracownik

Telefon

Adres e-mail

Nagłośnienie, klawisze, studio Dawid Morawiec (077) 454 66 24 wew. 17/18 dmorawiec@ragtime.pl
Oświetlenie, technika sceniczna Adam Pochroń (077) 454 66 24 wew. 17/18 apochron@ragtime.pl
Obsługa imprez, wypożyczenia  Michał Podmagórski 

(077) 454 66 24 wew. 17/18

784 030 901

mpodmagorski@ragtime.pl
Gitary, Perkusje, dęte, smyczkowe   Piotr Pospiszel

(077) 454 66 24 wew. 16

728 457 867

sprzedaz@ragtime.pl
Gitary, perkusje Michał Jarczok

(077) 454 66 24 wew. 16

728 457 867

mjarczok@ragtime.pl
Serwis Janusz Kotlarek

(077) 454 66 24 wew. 19

694 719 433

serwis@ragtime.pl
Obsługa sklepu internetowego Grzegorz Polok 692 135 760 gpolok@ragtime.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wrocław

 

ul. Traugutta 15

50-416 Wrocław 

tel./fax(+48 71) 344-40-81

 e-mail:  wcm@ragtime.com.pl

 

 

 Sekcja

 

Pracownik

Telefon

Adres e-mail

Klawisze, studio

Piotr Janik

(071) 344 40 81 wew. 12

pjanik@ragtime.pl

Nagłośnienie, klawisze, studio

Dominik Gawlikowski

(071) 344 40 81 wew. 12

dgawlikowski@ragtime.pl

Nagłośnienie

Szymon Wrąbel

(071) 344 40 81 wew. 12

swrabel@ragtime.pl

Gitary

Michał 'BMX' Mycek

(071) 344 40 81 wew. 14

mmycek@ragtime.pl

Dęte, smyczkowe

Michał Zygman

(071) 344 40 81 wew. 14

mzygman@ragtime.pl

Perkusje

Jakub Łakomy

(071) 344 40 81 wew. 14

jlakomy@ragtime.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gliwice

Zwycięstwa 51A, wejście od ul. Fredry

44-100 Gliwice

tel.(+48 32) 335-40-39

e-mail:  gliwice@ragtime.com.pl

 

 

Sekcja

 

Pracownik

Telefon

Adres e-mail

Studio, klawisze, nagłośnienie, nagłośnienie

Sebastian Thiel

(032) 335 40 39 

602 431 344

sthiel@ragtime.pl
Gitary, dęte, smyczkowe, perkusje Jakub 'Kazik' Kaźmierczak

(032) 335 40 39

 728 459 863

jkazmierczak@ragtime.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katowice      Uwaga !!! W miesiącach wakacyjnych, sklep nieczynny.

ul. Zacisze 3 ( budynek akademii Muzycznej )

40-025 Katowice 

tel.(+48 32) 785-70-93

tel. kom. 666024856 

e-mail:  katowice@ragtime.com.pl 

 

 

Sekcja

Pracownik

Telefon

Adres e-mail

Instrumenty, akcesoria

Adrian Szymański

(032) 785 70 93

 666 024 856

katowice@ragtime.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

Właściciel sklepu

RAGTIME Sp.J.

1 Maja 19 (oficyna)

45-068 Opole

(POLSKA)

NIP: 7543068425

Numer wpisu: KRS 0000441079

REGON: 161497620

Numer konta do wpłat: 88 1090 1649 0000 0001 2143 1594

Nasz bank: BANK ZACHODNI WBK S.A. II O/OPOLE

Telefon kontaktowy: 774546624

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij